..:: Bakugan najeźdźcy z Gundalii::..


#1 2011-04-08 12:08:12

Mira

Gracz

Zarejestrowany: 2011-04-06
Punktów :   

1 wyprawa Miry

Oto ona zapraszam na seans:

Szłam sobie miastem aż nagle zobaczyłam Pewnego człowieka, który rozdawał coś więc podbiegłam do niego. Gdy już przy nim byłam dał mi tą ulotkę okazało, się że to jest pewne zaszyfrowane w języku Vestroi zadanie. Oczywiście poprosiłam mojego Drago o pomoc.
Delta Drago:Hmm tu jest napisane ZAPRASZAM NA WULKAN ZAGŁADY TEN KTO SIĘ ODWAŻY I PRZEŻYJĘ PODRÓŻ DOSTANIE DRUGĄ CZĘŚĆ ZADANIA! DZIŚ O 16:00
Oh Drago to za 20min może tam pójdziemy?
Drago: Hmm ale może to być pułapka Gundalian, chociaż chodźmy lubię wyzwania
20 min później gdy doszło 10 osób z 30 zaproszonych
Dotarliśmy w samą porę Drago patrz ani śladu Gundalian
Drago:Racja może się myliłem, ale i tak musimy mieć oko na oklicę.
Dobrze Drago
Tajemniczy Człowiek:WITAJCIE ŚCIĄGNĄŁEM WAS TU ABY DAĆ WAM SZANSĘ ZDOBYCIA CZEGOŚ CZEGO? DOWIECIE SIĘ PÓŹNIEJ a teraz w kolejce stańcie dostaniecie swoje zadania.
Po tym jak dostałam zadanie od razu Drago je dla mnie spolszczył
Drago:Tu jest napisane, że jeśli chcesz dostać nagrodę musisz udać się do Ognistego Jeziora i pokonać wrogie bakugany Gundalianów
Hmmm czyli on chce ich powstrzymać tak jak my
Drago:Tak moja pani
Idąc tam Mira zobaczyła sporą grupkę bakóganów domeny Pyrusa
O tam są to pewnie te bakugany. Drago mógłbyś się z nimi dogadać?
Drago:To są bakugany Gundalian jak ja mam to niby zrobić? Ale dobrze spróbuję
Po  rozmowie Drago z tymi bakuganami oni odlecieli Mira nie wiedziała o czym tam mówili ale chyba zadziałało
Udało ci się heh dobrze możemy wracać do Wulkanu Zagłady
Po powrocie...
Tajemniczy Człowiek:Oo widzę, że jako pierwsi ukończyliście zadania a oto wasza nagroda, to jest...


Twoja mama powiedziała mi, że nie wygrasz ze mną ZMIOTĘ CIĘ

Offline

 

#2 2011-04-08 14:26:21

 Dan Kuso

..:: Mistrz BakuPrzestrzeni::..

Skąd: Ziemia/Bakuprzestrzeń
Zarejestrowany: 2011-03-25
Punktów :   
Miejsce w rankingu walk: 1
Miejsce w zwykłym rankingu: 1
Domena: Pyrus
Bakugany: Apollonir i reszta
Bakugany Strażnicze: Lumino Dragonoid [1000] lv.5
WWW

Re: 1 wyprawa Miry

Helios[500]


Coś o moim Drago:
Supermoce Lumino Dragonoida:

    * Ogień Krzyżowy: Dodaje 300G Lumino Dragonoidowi.
    * Fala Cząsteczkowa: Anuluje supermoce przeciwnika, i przenosi 500G z przeciwnika do Lumino Dragonoida.
    * Skrzyżowanie Sił: Dodaje 500G na Lumino Dragonoid.
    * Lumino Barnum: Zabiera 500G przeciwnikowi.
    * Lumino Reflector: Anuluje supermoce przeciwnika i kartę otwarcia, oraz przenosi 200G z przeciwnika do Lumino Dragonoida.
    * Blaze Hummer: Anuluje supermoc przeciwnika i dodaje 500G Lumino Dragonoidowi.
    * Blaze Barnum: Anuluje supermoc przeciwnika i przenosi 400G od niego do Lumino Dragonoida.
Wygląd:

W kulkowej formie, Lumino Dragonoid jest bardzo podobny do Helix Dragonoida, głównymi różnicami są metalowe części. W otwartej formie, Lumino Drago ma cztery skrzydła zamiast dwóch dla Helixa. Ma dużo twardszą zbroje na klatce piersiowej. Wszystkie jego inne zbroje stały się w części metalowe.


Walka z Gundalianami na Neathii:
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=2491374&t=o GIFSoup

Offline

 
TOPLISTA WWW  - często odwiedzana toplista. Najlepsze Polskie Strony Bakugan Toplista Toplista Bakugan Top Lista Gier MMORPG, MMO via www, PBF, FPS/TPS TOPLISTA WWW  - często odwiedzana toplista. Najlepsze Polskie Strony Bakugan Toplista
Bohater tygodnia to: Dan Kuso Prawdopodobieństwo że spotkacie go w BakuPrzestrzeni:100% A że będziecie z nim walczyć: 95% Nowość na Forum!!! Jest nią bakugan tygodnia! W tym tygodniu jest nim Lumino Dragonoid Dana Kuso!
komórka3 komórka4

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.porsche.pun.pl www.landwirtshaft2009.pun.pl www.hydraulicy.pun.pl www.podgorna.pun.pl www.ts.pun.pl